Deníčky Monster

Howleenin deníček

7. dubna 2013 v 11:38 | Soph
Ahojky!!
Mám tu pro vás Howleenin deníček:
Krátce po letošním Vlkodlačím Baf-B-Q
Miluju Baf-B-Q,které naše rodina pořádá v letních dnech. Tenhle grilovací svátek je pro mě to nejlepší z letních prázdnin,protože přijedou všichni moji starší bratři a sestry se svými rodinami a já se sejdu se svými sestřenicemi a bratranci. Malá vlkodlačata pak divoce běhají jedno přes druhé a radostně se objímají. Všichni se smějí a pokřikují,takže pokud někdo chce,aby byl slyšet,musí občas pořádně zařvat. Je to bláznivě chaotické,ale děsivě úžasné.
Jídlo je také moc mňamózní a hlavně je ho spouuuusta!
Draculaura bývá většinou taky s námi. Není zvykem,že by upír chodil na vlkodlačí párty,ale ona se stala tak monstózní součástí naší rodiny,že každého by příšerně mrzelo,kdyby nepřišla. Můj dokonce vždycky nechává na grilumísto na její tofu-hotdogy.
Ty totiž nejsou vůbec špatné,když se do nich dá hořčice a cibule,aby se přebila chuť tofu.
Za naším domem je softballové hřiště.
Letos jsme hráli tak dlouho,až se skoro setmělo a na nebi se oběvily hvězdy,které pak padaly dolů k zemi jako meteory!
Všichni jsme běželi domů pro deky a spacáky a položili jsme je do trávy,abychom ty úžasné meteory mohli pozorovat. Nejlepší je si něco přát, když vidíte padat hvězdu, ale tenkrát jich padalo tolik,že už jsem ani nevěděla,co smysluplného si přát. A tak jsem si přála samé šílenosti.
Doufám že moje přání, aby se při každém lusknutí mých prstů oběvil led,nanahradí moje další přání, že bych chtěla mít dokonale rovné vlasy. No jo, žřejmě se mi nesplní ani jedno přání,ale stejně bylo děsivě krásné se jen tak zasnít a předtavit si, že se jednoho dne ta přání vyplní..
Tak pá vaše Soph

Operettin deníček

16. února 2013 v 12:23 | Soph
Ahoj!
Mám tu pro vás Operretin deníček. Tak dost povídání a jdem na to:
První školní den na Monster High
Monster High nemá jen jednu místnost,stejně jako naše škola u nás doma.
Dneska jsem se krásně prošla,když bezhlavá ředitelka Krváková poslala mámě a tátovi dopis, ve kterém mě žádala, abych se u ní zastavila.
Ška jsem tedy z opery nahoru do její kanceláře a představila jsem se.
Vypadala hrozně monstrózně vyčesaná a vystrojená a já jsem se vduchu ptala sama sebe, jak dlouho bude trvat,než budu mít před její kanceláří židli s vyrytým jménem. Sdělila mi,že si pročetla materiály z mojí staré školy a že jí těší,přivítat mě na Monster High. Také řekla: ,,Očekávám od tebe znamenité výkony. Lajdáctví a lenost nebudou tolerovány,ani odměňovány."
Odpověděla jsem že,totéž očekávám já sama od sebe,pokud ovšem netrvá na tom,žr budu tak upjatý fantom jako moje máma a táta. Nebo že budu tasit zbraň,když na mě nějaké monstrum udělá ,,Bububu!" Taková rozhodně nejsem! Sklopím oči a budu očekávat monstr-kázání o pravidlech slušného chování a závascích v rámci našeho monstr-dědictví.
Ale místo toho se jen zlehka předklonila,chytla si hlavu oběma rukama a řekla:Vím,že jsi obeznámena s představami svého otce,který očekává,že v divadle sklidíš bouřlivý potlesk. Ale já od tebe očekávám,že dosáhneš ještě něčeho mnohem monstróznějšího a svými výkony zastíníš i naše nejtajnější přání.
To mě totálně dostalo.
O Monster High se toho dá říct poměrně dost,ale rozhodně to není místo,na kterém by musela všechna monstera zpívat jednu stejnou písničku.
Tak pá vaše Soph J

Deníček Frankie Stein

3. února 2013 v 12:34 | Soph

Kopírovat jedině se zdrojem!
30.červnový den
Máma s tátou si myslí, že bych si měla psát deníček, abych si všechno pěkně utříbila. Protože mi je jenom pár dní, tak ani nevím, kde začít. Momentálně se cítím šťastně, smutně, zmateně, osvíceně, mám trošku strach, naději i hlad - a to všechno najednou. Je to normální?

15.červencový den
Dnes se stala úžasná věc! Pršelo! Vím, že déšť není pro nikoho novinkou, ale pro mě ano. Tak mě to nadchlo, že jsem na celý dům křičela, ať se jde podívat.Táta vyšel z laboratoře a trošku ho rozzlobilo,že jsem z takové maličkosti udělala událost.,,U ducha Mary Shelly,Frankie myslel jsem,že jsou venku vesničani s loučema!" Asi jsem vypadala překvapeně nebo smutně,protože mě táta objal a řekl,že je mu líto že na mě křičel. Chtěla jsem vyjít ven a hrát si v dešti,ale táta řekl,že by mě to mohlo skratovat. Na to konto mi máma přinesla děštník,gumovky a pláštěnku. Bylo to úžasné a táta dokonce vyšel z laboratoře v plášti a vysokých botách,aby mi ukázal,jak se skáče v kalužích! Může být život ještě lepší?

16.červencový den
Mám pocit,že do začátku školy musím ještě hodně poznat. Co když mě nadchne něco úplně normálního jako včera déšť a všichni se mi budou smát? Tak mám raději mlčet a předstírat,že už jsem to někdy zažila? Ani nevím,jestli bych to zvládla. Všechno je teď pro mě užasně nové!

17.červencový den
Dobře,tak jednu věc jsem zasvůj život zatím krátký život pochopila. rozhodně nejsem ranní ptáče. Táta ale neustále trvá na tom,abychom provolávali:,,Žijeme!" A to vždycky,když přijdu na snídani. Naneštěstí si myslím,že ho to jen tak nepustí,jelikož když se konečně přestane smát,vždycky se plácne přes kolena a řekne:,,Tohle nikdy nezestárne."

Deníček Červené Karkulky

3. února 2013 v 11:53 | Soph
Kdysi dávno Červená Karkulka vzala rakev dobrot k její vlčí babičce která byla nemocná a ležela v posteli. Když došla na křižovatku potkala záludného ohnivého kluka jménem Heath Burns který chtěl dobroty které Červená Karkulka nesla. Červená Karkulka šla vlevo ale Heath se vydal tajnou cestou k domku vlčí babičky a vymyslel plán jak dostat všechny dobroty pro sebe. Vlčí babička nebila doma tak se Heth převlékl za vlčí babičku a vlezl si do poslete. Ale Červená Karkulka nebila blázen a jeho převlek prokoukla a vynadala mu. Heath uprchl s chaty na sobě měl pořád babičinu čapku a Červená Karkulka řekla ,,Kdyby Heath chtěl cukrovinku musel by poprosit.".
Tak pá vaše Soph

Deník Robeccy

2. února 2013 v 18:26 | Soph
Ahojky!
Mám tu pro vás deníček Robecci. Je to jen jeden den asi jsem totiž k té panence dostala špatný výtisk no to je jedno tady je ten deník:
19.září
Naše dnešní show měla strhující úspěch. Moje raketové boty táta upravil do dokonalosti,takže jsem dokázala předvést trik takovým způsobem,že se ozývaly vzdechy z publika a boty pro mě zůstaly naprosto bezpečné. Táta byl tak nadšen,až mi dovolil vrátit se zítřejším vlakem namísto dnešního a tak můžu zůstat a zůčastnit se závodu bludištěm na bruslích. Jsem tak nadšená,že mi asi bouchne bojler! Lituji pouze toho,že mi táta neseřídil vnitřní hodiny dříve,než odjel. No,dnes večer si s tím ale nemusím dělat hlavu a nepochybuji,že když se zítra potkáme,dokáže ten problém vyřešit.
Tak pá vaše Soph

Spectřin deník

27. ledna 2013 v 19:00 | Soph
Vím že deníčků už tu bylo hodně ale teď je tu něco fakt V.I.P je to totiž Spektřin deníček.
INFO: Jo jednou mi do komentíků někdo napsal že by požadoval to a to.. no ale prostě pro info já to nevymýšlím opisuju to s MH časopisu.No nic tady máte ten deník:
18.září
Konečně mám svůj vlastní sloupek ve školním časopise. Tím že otiskuji moje články jsem se stala příšerně důvěryhodná. Ne že bych nebyla důvěryhodná i předtím-to je něco naprosto samozřejmého!
Sloupek je anonymní rádce rubrika pro zasvěcence na Monster High,Insider Feature,jak říkáme mi novináři tomuto fantastickému žánru,který obsahuje prvky reportáže nebo dokumentu. Souhrnně jsem to nazvala Ach mé proroctví(AMP).
Proč anonymní? No kdybych použila své skutečné jméno nic bych už ve škole nezvládala protože by mě neustále někdo prosil o radu.A když sleduji nějaký vetší případ potřebuju vždycky několik monster která mě zastupují a já pak nechci aby bylo moje jméno spojováno s hrůzně mizernými radami které nejspíš vzniknou po dobu mé nepřítomnosti.
Moje schránka s radami už přetéká. A můj první dotaz zněl takto:
Milé AMP,
už nějakou chvilku chodím s jedním roztomilým skřítkem,ale chce se scházet, pořád jen pod svým mostem. Jak ho mám přesvědčit o tom,že jsou i jiná místa, kde se dá zažít děsivě vražedná zábava? Příšerně zoufalá
Milá příšerně zoufalá,
jsem ráda že tvůj vyvolený je roztomilý protože s ním pod jeho mostem strávíš ještě pár monstrózně dlouhých chvilek. Jak už říkávala moje babička. ,,Nikdy nechoď se skřítkem." Doufám že ti to pomohlo. Srdečně zdraví AMP.
26.září
Někdy mám pocit že Rhuen je jediná bytost na tomhle světě která mi rozumí a chápe mě. Umí hrozivě úžasně vyhledávat tajné skrýše kterých si ostatní monstra ani nepovšimnou nebo na ně už dávno zapoměla obzvláště na Monster High. Někdy je trochu drzá a nepřijde když ji k sobě volám ale rozhodně musím vyvrátit fámu že všechny stopy po chaosu vedou k Rhuen!
Tak pá vaše Soph.

Lagoonin deníček

14. ledna 2013 v 20:13 | Soph
30.6
Dnes jsem jela na sever za svými příbuznými ze skotska. Mají tam nahoře pořádné monstr-vlny,ale voda je tak ledová že jeden může klidně zmodrat. A pláž je děsivě skalnatá. Takže žádný plážový volejbal.
Každopádně jsem ráda, že jsem zase tady všechno je tu krásné!

15.6
Dneska je nádherný deštivý den. Běhala jsem po pláži v měkkém písku a ani na chvíli jsem neuschla. Seshora padaly takový provazy deště,že jsem měla pocit,jako bych na pláži plavala.
Děsivě příjemné!

18.7
Dala jsem si sraz s Draculaurou,zarytou vegetariánkou, a Clawdeen,která vegetariánka rozhodně
není ani omylem,a objednaly jsme si pizzu. Jednu jsme měly se sojovým sýrem,druhou dvojitě obloženou masem a třetí se sardelemi. Báječně jsme si to užily a pak jsme vlezly do plavek. Trochu jsem se bála,aby to pro Draculauru neby spíš hororový zážitek když nemůže válet na sluníčku,protože by se spálila na uhel.Vzala to úplně s pohodě a tak jsme jí slíbily,že se s ní budeme klidně chodit válet každý den na Měsíc.
20.7
Vlny byly dneska neskonale šílený. Na pláži bylo několik gremlinů, kteří se pokoušeli surfovat na kostnatých chňapalech. Celý den jsem jim pak ukazovala,jak se to dělá.
To mě bavilo! A obzlášť skvělý bylo,když se jim to pak podařilo a projeli svou první vlnu!

Ghouliin Deníček

11. října 2012 v 20:06 | Soph
Ahoj jište už víte že vyšel nový Monster High časák a hned vám sem musím dát Ghouliin přísně tajný deníček:

16.července
Dneska ráno jsem se probudila a jsem příšerně nastydlá. Achjo! Chtěla jsem si přitom jen nemrtvě ležet v posteli.
Pan Houkal mi přinesl kapesníky a knížky,abych nemusela vstávat,a moje máti mi dokonce donesla vlažnou dračí polévku.Jsem si téměř jistá,že když s ní máti vycházela s kuchyně byla ještě pěkně teplá.

25.července
Dneska jsem začala číst novou knížku. Je to grafická novela...no dobře,komix. Je to o jednom takovém zombie klukovi,kterého zobne radioaktivní kolibřík,a díky tomu získá neobyčejné schopnosti.

31.července
Fajn,tak je tady jeden zombie kluk,do kterého jsem se šíleně zabouchla. Hraje v rakevbalovém týmu a je rozkošný a inteligentní a vždycky,když jsem v jeho blízkosti,nemůžu ze sebe vymáčknout ani slovo. Zkoušela jsem rady všech svých kamarádek,ale nějak se mi žádná z nich moc nelíbí. Dokonce jsem uvažovala o tom,že pošlu dopis,do monstrčasopisu pro teenagerky: Milé vševědoucí monstrrádkyně ve vztazích!
Až do hrobu jsem se zamylovala do příšerně omračující zombie,
ale mám děsivý strach na něho promluvit.
Prosím,pošlete mi nějakou všeobecně vyznívající odpověď s nenásilným řešením problému,aby nebylo možné se dovtípit,o koho se jedná.
Vaše šíleně zmatená jeho přítomností
Ten dopis jsem samozřejmě neodeslala. Poslední,co bych teď chtěla,by bylo veřejné přiznání,že nejsem schhopná fungovat v přítomnosti opačného pohlaví.

Tak pá Vaše Soph

Deníček Clawdeen Wolf

11. srpna 2012 v 16:38 | Soph
Jupí 10.8 vyšlo další číslo monstr časáku a pokud ho nemáte nesmutněte samozřejmě vám sem dám některé věci a teď je tady úplně první věc Clawdeenin deníček:

14.července
Dneska jsem zaspala a už nebyla teplá voda! Pak jsem se ještě řízla při holení, protože jsem rychle chtěla vylézt z ledové vody,ale to, co následovalo,bylo ještě mnohem horší. Crescent musel vycítit moji pohřební náladu, protože místo aby se snažil vyplížit ven,stočil se mi do klína a utěšoval mě,zatímco já jsem ještě pořád trucovala.

15.července
Dneska pršelo. Nenávidím déšť...! Kvůli tomu mi na hlavě příšerně trčely vlasy do všech stran a zrovna dvakrátjsem netoužila po tom,abych vypadala celý den jako pudl. A tak jsem popadla svoje elektrické nůžky a za čtvrt hodiny jsem měla na hlavě nový účes. Krátký,úžasně trendy a totálně vlčí. Zatím si to takhle nechám, dokud nepřestane pršet.
Až budu šéfovat vlastnímu módnímu impériu, budu mít vždy po ruce svou vlastní stylistku pro deštivé dny.

4.srpna
Nesnáším,nesnáším a ještě jednou nesnáším když se musím dělit o pokoj se svojí sestrou. Howleen příšerně nahlas kvílí ze spaní. neustále nosí moje věci, a aby toho nebylo málo,minulí týden ji postříkal tchoř. BLÉÉÉ! Pokaždé, když se koupe, což se opravdu neděje příliš často,páchne celá koupelna. Doufám, že chytne blechy,ale ty nejspíš jenom přeskákaly na mě.

7.srpna
Musím si promyslet, co si vezmu na sebe první den školy. Nemám strach,že by se snad někde objevilo nějaké jiné monstrum, které by vypadalo úchvatněji než já, ale zkrátka cítím, že bych měla nasadit laťku pro všechny ostatní. Loni jsem první den školy způsobila ukrutnou kalamitu,a to jen kvůli tomu, že jsem procházela kolem parkoviště. Bude to zatraceně těžký trumfnout,ale v hlavě mám pár nových zabijáckých nápadů. A nejspíš jednoduše požádám školní radu, což by natuty neměl být problém, aby tu monstr partičku měla jaksepatří pod drobnohledem.
Tak pápá vaše Soph

Clein deníček

7. července 2012 v 18:32 | Soph
Pokud nemáte čásák MH já mám! A v něm je taky Clein deníček a kdo nemá časák tak vám jseem ten deníček napíšu:
Sedmý měsíc,3.den
Dneska není co dělat, ale k smrti se nudí jen ubožáci. Takže se nad ten příšerný pocit povznesu a dnešní den vyhlásím dnem sladkého nicnedělání...a přesně tak to i zafunguje.

Sedmý měsíc,10.den
Táta dneska dostal novou zásilku z naší staré vlasti-z Egypta. Nejdřív jsem si myslela, že je to od nějakého starého tátova kamaráda ale ukázalo se že je to pro mě!
V krabici byly moje oblíbené zlaté náramky. Velké díky faraonovi! Bez klenotů se totiž necítím ve své kůži. A potom tam byla zabalená jedna naprosto úchvatná kobřička. Byla jsem z ní úplně paf! Pojmenovala jsem ji Hissette.


Sedmý měsíc,15.den
Áááááá! Dneska pršelo! Miluju déšť. Vím,že se to k někomu z královskou krví nehodí,ale když se táta nedíval,proklouzla jsem tajně ven a běhala v dešti.
V mé staré vlasti nikdy moc nepršelo,a proto jsem se hned naučila si déšť jaksepatří užívat. Déšť je jako královská koupel, ve které se dá tančit. Má to ale jeden monstrháček-trvá neskutečně dlouho,než mi uschnou obvazy, a musím si dávat monstrbacha,aby si táta ničeho nevšiml. Jinak by měl zase ,,přednášku" o královském monstózním chování a naší povinnosti ,,zachovávat" jistou předpsanou etiketu.
Za 5000 let by si už mohl konečně všimnout,že každé slovo jeho přednášky znám nazpaměť a beru smrtelně vážně a nic z toho,co dělám,není obyčejné a všední.

Tak to byl Clein deníček. a chci říct info pro ty co časák nemají že od 10.8 je na stáncích časopis číslo 3. Pěkný zbytek dne. SophSmějící se
 
 

Reklama