Květen 2012

MH kniha - 3. Díl

28. května 2012 v 16:48 | Buddy

Kde je vlk tam je cesta

Název: Následuj vlka, ukáže ti cestu
Původní název: Where There's Wolf, There's A Way
Autor: Lisi Harrisonová
Žánr: fantasy, YA
Série: Monster High
Díl v sérii: 3 . díl
Počet stran: 256 (EN)
Clawdeen Wolfová byla vždycky trochu ve stínu všech svých šesti bratrů, ale teď se konečně dostane na výsluní díky oslavě svých sladkých šestnáctin. Ovšem po zveřejnění Mého souseda ghúla se rodina Wolfových musí schovat v lesích. A to Clawdeen ani trochu netěší, protože teď musí tvrdnout v rodinném penzionu se svými nudnými bratry, dokud se neobjeví Lala, aby jí dělala společnost. Ale zdá se jí to, nebo její kamarádka flirtuje s Clawdem?!Monstrozní Písnička

3. května 2012 v 19:15 | Soph
Znám super písničku: Ai se eu te pego je supr ale nevím jak to sem vložit takže se moc omlouvám větší expert na počák je Buddy.
Tady je parodie NISSAN

http://m.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw
Toto je originál :) Buddy

Abbey Bominable

2. května 2012 v 10:12 | Buddy |  Studenti

Abbey Bominable je zahraniční studentkou ze severu a je dcerou Yetiho.

Osobnost: silná, nezávislá, panovačná. Spolužáci si myslí, že je dost chladná, ale pokud si někoho oblíbí, tak roztaje a je fajn. Má také trochu potíže s angličtinou, někdy nerozumí žertům a dvojsmyslům.
Fyzický vzhled: ledově světlá kůže, bílé vlasy s nepravidelnými pramínky růžové a modré barvy. Má také dva malé spodní špičáky, které přesahují její rty. Je o dost vyšší, než ostatní postavy z Monster High, a také má větší ruce a dlouhé drápy.
Kolem krku nosí nápadný náhrdelník s velkým krystalem, který kolem ní ochlazuje teplotu, aby se cítila příjemně. Umí to perfektně rozjet na snowboardu a vůbec na sněhu je nedostižná.
Je kapitánkou školního snowboardového týmu.
Když pláče, její slzy okamžitě mrznou.
Mazlíček: mládě mamuta jménem Shiver (je to samička).
Oblíbená barva: ledově bílomodrá.
Co ráda nosí: jednoduše kožešiny a to všude, kde to jde, na nohách i na hlavě.


Nefera De Nile

2. května 2012 v 10:10 | Buddy |  Studenti

Nefera de Nile je starší sestrou Cleo de Nile (je starší o pouhé tři roky, což u dcery mumie není opravdu moc).

Osobnost: je namyšlená a přesvědčená, že je prostě dokonalá a kdokoliv jiný jí nesahá ani po kotníky (včetně její sestry). Je na svou sestru dost zlá, rozkazuje jí a často na ní svalí vinu za to, co provedla ona sama. Ke služebnictvu se chová velmi povýšeně a vystupuje jako královna (je vlastně následnicí trůnu, který zdědí po svém otci). Je také světoznámou supermodelkou, a na to je náležitě pyšná. Je také velmi panovačná.
Fyzický vzhled: je hodně podobná Cleo, ale má tyrkysové vlasy, protkávané černými a zlatými pramínky a na dlouhém culíku nosí hrubou zlato-tyrkysovou čelenku. Její oči jsou světlefialové v kombinaci s oranžovou a na tváři má znaménko ve tvaru diamantu.
Rodina: jak už bylo zmíněno, má mladší sestru Cleo de Nile, kapitánku roztleskávaček na škole Monster High, se kterou ale nevychází moc dobře. Jejich otcem je Ramses de Nile, úspěšný obchodník se starožitnostmi, matka je mumie (pravděpodobně dávná egyptská královna Kleopatra).
Přátelé: vypadá to, že si nejlíp rozumí s Torelei a Werecats.
AzuraDomácí mazlíček: scarabeus jménem Azura (dokáže rozzářit Slunce, i když je hluboká noc).
Oblíbená činnost: utahování si z Cleo.
Oblíbený školní předmět: byla to Drakologie (Nefera již dokončila střední školu). Plazy i draci Neferu prostě milují.

Neoblíbený předmět: Mrtvé jazyky. Proč by se měla obtěžovat s učením něčeho, co místo ní může zvládnout její služebnictvo?
Oblíbená barva: modrá, jako Nil.
Oblíbené jídlo: kaviár a bílé lanýže.
Co o sobě říká sama Nefera: "Neptejte se mě, jak jsem stará... Nemám žádný věk, ale vypadám naprosto úžasně. V módě preferuji kvalitní oblečení, které podtrhuje mou nadčasovou krásu. Líbí se mi modrá barva, přesně taková, jakou má řeka Nil a miluji zlato, které nikdy nezestárne a neušpiní se (přesně jako já sama)."